Vážení závodníci,

Po delší době máme opět možnost nafoukat okruhové pneumatiky a vyrazit na Masarykův okruh v Brně. Termín je sobota 29.10. Jednalo by se o tři jízdy po 25ti minutách. Cena včetně časomíry a pojištění by byla cca 4200,- Minimální počet jezdců pro konání akce je 25. Akce je primárně určena pro vozy do roku výroby 1990. Mladší vozy budou puštěny po individuální dohodě. Vozidlo nemusí mít bezpečností rám, SPZ ani platnou technickou kontrolu. Musí však projít kontrolou před závodem, kde technický komisař bude posuzovat jeho stav.

Výbava jezdce, případně spolujezdce: Automobilová, případně moto helma, rukavice, pevná sportovní obuv, oblečení s dlouhým rukávem a dlouhými nohavicemi. Ideálně kombinéza. Nemusí mít platnou FIA homologaci.

Výbava vozu: Funkční přední i zadní světla, funkční brzdové světlo, sedačka, minimálně tříbodové bezpečnostní pásy. Doporučen je hasicí přístroj a odpojovač baterky vyvedený z kabiny vozu.

Podle skladby závodního pole zkusím vymyslet i rozdělení do tříd dle objemu a na konci dne udělat vyhodnocení.

Konec přihlášek je cca 20.10.

Zájemci se prosím registrujte na telefon 606 024 329, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S pozdravem
            Jiří Kiml ml.

brno